Wlewy z kurkuminy

Sekret medycyny chińskiej

Od wieków powszechnie wiadomo, że natura posiada ogromną moc, którą szczególnie często wykorzystywano w medycynie chińskiej. Jednym z jej sekretów jest kurkumina. Klinika Feel Good w Poznaniu to miejsce, w którym inspirację czerpiemy z otaczającego nas świata. Również w naturze, szukamy rozwiązań, dzięki którym w bezpieczny sposób można wyleczyć różnego rodzaju schorzenia. Każda choroba i dolegliwości z nią związane potrafią skutecznie uprzykrzyć życie, dlatego tak ważne jest skuteczne i szybkie działanie. Dlatego stworzyliśmy naszą placówkę – aby dać Ci szansę i możliwość skorzystania z ogromnego potencjału, jaki niosą za sobą zarówno konwencjonalne i naturalne metody lecznicze.

Klinika Feel Good w Poznaniu oferuje swoim klientom szereg usług w atrakcyjnych cenach, wśród których znajdują się między innymi wlewy z kurkuminy, glutationu, witaminy C, czy kwasu ALA. Wszystkie nasze metody lecznicze są bezpieczne, a ich głównym zadaniem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Efektem naszych zabiegów jest zastrzyk energii, witalność i dobre samopoczucie. Aby zapewnić Ci jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, każdy zabieg i terapię poprzedza konsultacja lekarska. Jeżeli są wskazania wykonujemy niezbędne badania, aby dobrać metodę idealną dla Twoich potrzeb.

Chińska medycyna

Kurkuma

Wlewy z kurkuminy – naturalny sposób na dolegliwości zdrowotne

Inspiracją dla wlewów z kurkuminy, była powszechnie ceniona medycyna chińska, której sekretem jest zaufanie mocy naturalnych substancji. Kurkumina to substancja wydobywana z rośliny – Curcuma Longa , której przypisuje się wyjątkowo skuteczne działanie przeciwzapalne. Ponadto doskonale detoksykuje organizm oraz wspiera profilaktykę nowotworową. Z uwagi na to, że proponowana metoda jest całkowicie naturalna, to nie niesie ona za sobą ryzyka skutków ubocznych.

Jak w takim razie działają oferowane wlewy z kurkuminy? Przede wszystkim zatrzymują toczące się w organizmie procesy zapalne, łagodzą ból, obniżają poziom złego cholesterolu i przeciwdziałają powstawaniu ognisk nowotworowych. Zafunduj sobie zastrzyk zdrowia już dziś! Zapraszamy do kliniki Feel Good w Poznaniu!