Chelatacja Poznań

Chelatacja w Poznaniu – klinika Feel Good

Chelatacja to jeden z wielu zabiegów, proponowanych przez klinikę Feel Good w Poznaniu. Jak działa kwas ALA wykorzystywany w chelatacji? Przede wszystkim doskonale oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich. Rewitalizuje wątrobę. Usuwa wapń z blaszki miażdżycowej, co skutkuje oczyszczeniem naczyń krwionośnych i znacznym obniżeniem ryzyka miażdżycy. Ostatnie naukowe doniesienia potwierdzają wysoką skuteczność kwasu ALA w terapiach SM i Alzheimera.

Poznańska klinika Feel Good

Koszt chaletacji

Chelatacja i cena, która pozytywnie Cię zaskoczy

W Feel Good wiemy, że oprócz skuteczności w leczeniu liczy się cena. Chelatacja nie musi być droga! Poczuj komfort, na jaki zasługujesz – nie musisz nawet wychodzić z domu, aby skorzystać z naszych usług– bez problemu dojedziemy do Twojego domu, pracy czy hotelu, w którym się zatrzymałeś. Możesz też zrelaksować się i odzyskać pełnię sił w naszej klinice, którą stworzyliśmy z myślą o potrzebach naszych pacjentów. Pozwól nam zadbać o siebie!

Chcesz odzyskać zdrowie i witalność w dzisiejszym zestresowanym i zabieganym świecie? Skontaktuj się z nami już dziś i opowiedz nam o swoich potrzebach. Profesjonalnie doradzimy, w jakim kierunku powinna zmierzać terapia i ustalimy z Tobą dogodny termin wizyty. Dajemy Ci pewność, że zgłaszając się do nas, oddajesz się w ręce profesjonalistów. Feel Good Poznań – zapraszamy do naszej Kliniki!