Wlewy dożylne witaminy C Poznań

Wlewy dożylne witaminy C Poznań

Specjalnie dla Ciebie, z myślą o Twoich potrzebach powstała nasza specjalistyczna klinika ozonoterapii i terapii witaminowych, która z dużymi sukcesami funkcjonuje w Poznaniu. Celem nadrzędnym naszej kliniki jest przywracanie zdrowia fizycznego i równowagi psychicznej. Chcemy, aby nasi pacjenci czuli się usatysfakcjonowani z przeprowadzonych terapii. W naszej ofercie znajdują się między innymi dożylne wlewy z witaminy C.

Na jakie efekty możesz liczyć? Na Najlepsze! Gwarantujemy sto procent dobrego samopoczucia i natychmiastową poprawę kondycji umysłowej i fizycznej. Nasz zespół tworzą zaangażowani profesjonaliści, którzy doskonale znają się na tym, co robią, a co ważniejsze – pracują z pasją i oddaniem. Pomagamy ludziom z miłości do medycyny i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi! Oddając się w nasze ręce, możesz być spokojny i pewny, że zatroszczymy się o Ciebie najlepiej, jak tylko potrafimy. Profesjonalnie zdiagnozujemy Twój przypadek i dobierzemy najodpowiedniejszą dla Ciebie terapię: witamina C w dużych dawkach, glutation , kurkumina, detox, nawodnienie i inne.

Witamina C dożylnie

Dobre samopoczucie

Wlewy z witaminy C na energię i na dobre samopoczucie

W relaksującej atmosferze zadbamy o Twoje zdrowie, dobrą formę, właściwą regenerację oraz lepsze samopoczucie. W naszej klinice Feel Good – Poznań pomagamy odzyskać to, co większość z nas traci na skutek codziennego szybkiego życia. Dziś coraz więcej osób odczuwa przewlekły stres, cierpi z powodu chronicznego zmęczenia i dotkliwego braku energii. Nasze dożylne wlewy z witaminą C wzmocnią Twój organizm i postawią Cię na nogi!

Witamina C podawana dożylnie zalecana jest w przypadku osób, prowadzących intensywny i stresujący tryb życia. Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem chroniącym organizm przed wolnymi rodnikami. Ponad to bierze udział w metabolizmie energetycznym i absorbcji żelaza. Dlatego doskonale wzmacnia organizm. Licznie prowadzone badania potwierdzają skuteczność wspierającą konwencjonalne terapie nowotworowe. Witamina C dostarcza organizmowi energii i siły niezbędnej do walki z chorobą. W klinice Feel Good w Poznaniu wiemy, że witamina C lewoskrętna wpływa korzystnie na odporność organizmu i wspiera układ nerwowy, dlatego wlewy tej witaminy szczególnie polecamy w okresie jesienno-zimowym.