Kroplówka nawadniająca

Kroplówka nawadniająca na miarę Twoich potrzeb

W miłej, relaksującej atmosferze klinika Feel Good zadba o Twoje zdrowie, rewelacyjną formę, właściwą i skuteczną regenerację oraz zdecydowanie lepsze samopoczucie. Dożylne infuzje wzmacniające, regenerujące, nawadniające, suplementujące oraz ozonoterapia skutecznie poprawią Twój stan zdrowia i samopoczucie. Kroplówka nawadniająca to skuteczny sposób na odzyskanie witalności!

Specjaliści nie mają wątpliwości, że właściwe nawodnienie organizmu jest niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Woda stanowi około siedemdziesiąt procent naszej wagi, z czego większość znajduje się w przestrzeni wewnątrzkomórkowej. Odwodnienie jest bardzo niekorzystne dla zdrowia i niesie ze sobą poważne konsekwencje. Klinika Feel Good ma receptę na taką sytuację i serdecznie poleca skuteczną kroplówkę nawadniającą.

Kroplówka na odwodnienie

Kroplówka nawadniająca

Wygodna i praktyczna kroplówka na odwodnienie

Maratończycy, sportowcy, osoby aktywne fizycznie, a także współczesny człowiek, prowadzący intensywne życie, często cierpią na niedobór wody w organizmie. Problem dotyczy również pacjentów z biegunkami, wymiotami, po zatruciach, zabiegach operacyjnych z wyłączeniem ciągłości przewodu pokarmowego, czy chorych z kacheksją. Pierwsze objawy odwodnienia to uczucie suchości w jamie ustnej, zawroty i ból głowy, niskie ciśnienie, przyspieszone tętno, rzadkie mikcje, osłabienie, nudności, zaburzenia widzenia, ewentualne omdlenie. W takich sytuacjach najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem będzie infuzja energetyczno-elektrolitowa. Wyrówna ona równowagę wodno-elektrolitową, i w szybkim tempie upora się z niechcianymi objawami, o których mowa wyżej.

Już w godzinę po infuzji wraca siła, koncentracja i jasność umysłu. Nasze preparaty to coś więcej! Decydując się na dożylne nawodnienie organizmu z Feel Good, podarujesz sobie zdrowie i lepsze samopoczucie w godzinę!