Leczenie witaminą C Poznań

Wsparcie terapii nowotworowych witaminą C

Obecnie trwają dyskusje na temat „witamina C, a leczenie raka”. Warto zacząć od tego, czym jest witamina C. Jest to substancja niezbędna do życia, która wykazuje szeroki wpływ na funkcje biologiczne. To najważniejszy składnik, bez którego organizm nie jest w stanie funkcjonować prawidłowo. Niedobór witaminy C powoduje spadek limfocytów T, na których opiera się nasz system immunologiczny. Tworzą one pierwszą linię obrony w walce z wirusami i bakteriami atakującymi nasz organizm.

Witamina C  nie jest magazynowana w organizmie, dlatego jej nadmiar w ciągu kilku godzin (a przy obciążeniu fizycznym jeszcze szybciej)  zostaje wydalony. Niestety, nasz organizm jest narażony na działanie czynników chorobotwórczych w sposób stały, dlatego tak ważna jest systematyczna suplementacja wysokimi dawkami witaminy C. Tylko taki sposób wesprze naszą odporność i sprawi, że nie będziemy chorować. Leczenie raka witaminą C nie jest możliwe, ale nie ulega wątpliwości, że witamina C wspiera terapie nowotworowe. Niewątpliwie zmniejsza lub zupełnie eliminuje objawy uboczne chemioterapii lub radioterapii. W związku z tym wspomaganie witaminą C podczas konwencjonalnego leczenia nowotworów może przynieść dobre rezultaty – ów suplement aplikowany w postaci wlewów dożylnych może podnosić skuteczność leczenia konwencjonalną terapią oraz znacząco poprawiać samopoczucie pacjenta.

Witaminowe wsparcie

Witamina C jako lek

Wspomaganie leczenia witaminą C w Feel Good to gwarancja sukcesu

Wspomaganie leczenia nowotworów witaminą C to specjalność  poznańskiej kliniki Feel Good. To z myślą o Twoich potrzebach powstały propozycje naszych profesjonalnych terapii witaminowych, wśród których warto wymienić kurację witaminą C, koktajle dożylne wieloskładnikowe oraz infuzje jednoskładnikowe. Od lat walczymy ze złym samopoczuciem, odczuwalnym brakiem koncentracji i sił niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oraz innymi problemami utrudniającymi efektywne funkcjonowanie. Witamina C pomoże na wskazane dolegliwości! Jest ona dostępna w naszej klinice w różnych dawkach, ustalanych indywidualnie przez lekarza.