Ozonoterapia w leczeniu boreliozy

Pożegnaj się z boreliozą

Borelioza to choroba, z którą boryka się coraz więcej osób. Na szczęście można z nią skutecznie walczyć. Ozonoterapia stosowana w boreliozie to zabieg dostępny w klinice Feel Good. Nasza placówka to miejsce stworzone z myślą o osobach poszukujących skutecznych metod poprawy stanu swojego zdrowia. Nasz zespół specjalistów zajmie się Tobą w rzetelny , profesjonalny i bezpieczny sposób.

Ozon jest niezwykle skutecznym tritlenem, który pomaga w leczeniu wielu stanów patologicznych, w tym boreliozy. Zakażenie bakterią Borrelii, najczęściej objawia się wystąpieniem rumienia skórnego oraz gorączką i osłabieniem organizmu. Do zakażenia dochodzi na skutek ukąszenia przez kleszcza.

Wygrana walka z boreliozą
Ozonoterapia przeciwko boreliozie

Poznaj zalety wykorzystanie ozonoterapii w leczeniu boreliozy

Choć choroba odkleszczowa jest bardzo ciężka do wykrycia, a prawidłowa diagnoza często zajmuje kilka lat, to istnieją skuteczne metody jej leczenia. Oferowana przez klinikę Feel Good ozonoterapia w leczeniu boreliozy to metoda bezpieczna i skuteczna, ponieważ substancja jest podawana dożylnie. To gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Każdy zabieg wykonywany w klinice Feel Good poprzedzony jest wywiadem lekarskim oraz badaniami. Dzięki temu dobieramy terapię dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań - zachęcamy do kontaktu.