Ozonoterapia krwi Poznań

Poznaj naturalną moc ozonu

Witaj na stronie internetowej specjalistycznej kliniki Feel Good, która powstała z miłości do medycyny i zdrowia. Szukasz sposobu na skuteczne przywrócenie Twojemu organizmowi sił i witalności? Ozonowanie krwi dostępne w mieście Poznań może być dokładnie tym, czego przez tak długi czas poszukiwałeś! Ale zacznijmy od samego początku - z pewnością zastanawiasz się, czym tak naprawdę jest ozonoterapia i czy jest bezpieczna. W naszej klinice wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel medyczny – stąd 100% gwarancja bezpieczeństwa. Jedynym "skutkiem ubocznym" jest niesamowity zastrzyk energii i witalności!

Teraz czas na odrobinę medycznej wiedzy. Proponowana przez klinikę Feel Good ozonoterapia krwi to całkowicie naturalna metoda, która odgrywa bardzo istotną role w medycynie. Terapie sa skuteczne w leczeniu wielu dolegliwości i schorzeń - do tej pory obliczono, że sprawdza się w przypadku 114 stanów patologicznych, dzięki czemu została uznana na całym świecie i z chęcią wykorzystywana. Ozonoterapia wpływa wzmacniająco na ludzki układ immunologiczny, dostarczając mu źródła energii naturalnego pochodzenia.

Naturalna moc ozonu
Ozonowanie krwi

Ozonoterapia krwi - skuteczne remedium na wiele dolegliwości

Ozonowanie krwi zaleca się osobom, które walczą z zakażeniem opornym na antybiotyki, z obniżoną odpornością, chronicznym zmęczeniem, czy ciągłym obniżonym nastrojem i złym samopoczuciem. Dodatkowo metoda ta doskonale wspiera terapie nowotworowe, terapie nieswoistych zapaleń jelit oraz uogólnione osłabienie organizmu. Jest skuteczna w przypadku zaburzeń krążenia, hipercholesterolemii, miażdżycy orz w przypadku trudno gojących się, nierokujących ran.

Klinika Feel Good wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, zadbała o to, aby każdy z nich mógł znaleźć w naszej ofercie metodę terapeutyczną idealnie dopasowaną do potrzeb. Proponowana ozonoterapia może zostać wykonana na drodze autohemotransfuzji, infuzji z solą fizjologiczną lub iniekcji. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską oraz badaniami laboratoryjnymi (jeśli to konieczne). W ten sposób dobieramy terapie zindywidualizowane – zależne od potrzeb Twojego organizmu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - serdecznie zapraszamy do kontaktu.