Ozonoterapia na trądzik

Skuteczny sposób na zmiany skórne

Witaj na stronie internetowej kliniki Feel Good z Poznania. Nasza placówka powstała z myślą o wszystkich pacjentach, którzy postanowili zaufać skutecznym metodom terapeutycznym. W naszej ofercie znajduje się ozonoterapia skuteczna m.in w leczeniu trądziku. Doskonale sprawdza się też w leczeniu grzybicy, boreliozy, trudno gojących się ran i wielu innych schorzeń utrudniających codzienne funkcjonowanie. Klinika Feel Good to miejsce, w którym zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu, a pacjentów traktujemy holistycznie i indywidualnie. Aby zapewnić Ci jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, oddajemy do Twojej dyspozycji profesjonalistów z zakresu medycyny.

Prawidłowe funkcjonowanie organizmu jest niezwykle ważne, a wszelkie stany patologiczne w nim zachodzące utrudniają normalne funkcjonowanie. Proponowana ozonoterapia na trądzik to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, która cierpi z powodu ropnych zmian skórnych. Dzięki klinice Feel Good już wkrótce zapomnisz o problemie i na nowo zaczniesz cieszyć się życiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. To pierwszy krok w stronę odzyskania zdrowia!

Przemiana twarzy po ozonowaniu
Metafora dzięki ozonowaniu

Poznaj zbawienny wpływ ozonoterapii na trądzik

Z pewnością zastanawiasz się, czym tak naprawdę jest proponowana ozonoterapia na trądzik. Spieszymy z wyjaśnieniem! Jest to naturalna metoda lecznicza, która została określona mianem rewolucyjnej. Ozon działa na: bakterie, wirusy, pasożyty oraz grzyby. Wzmacnia układ immunologiczny i stymuluje metabolizm tlenowy. To doskonały sposób nie tylko na poprawę zdrowia, ale także samopoczucia. Przekonaj się na własnej skórze!

Proponowana przez klinikę Feel Good ozonoterapia stosowana w terapii trądziku to całkowicie bezpieczny zabieg, który trwa od 15 do 40 min. W przypadku leczenia wyprysków i bolesnych zmian ropnych, ozon wykorzystujemy wewnętrznie – na drodze autohemotransfuzji oraz zewnętrzne w postaci przymoczków w miejscach objętych problemem. Poznaj wyjątkową moc natury i już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu wizyty. Zapraszamy!