Zespół

Nasz zespół

Antoni Szymczak – lekarz medycyny

W 2011 ukończył Wydział lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. W swojej codziennej pracy najczęściej zajmuje się chirurgią jamy brzusznej, chirurgią laparoskopową, oraz opieką nad chorymi z trudno gojącymi się ranami. Doświadczenie zdobyte w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz na Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej pozwala mu holistycznie spojrzeć na pacjenta, a także prawidłowo diagnozować i leczyć stany ostre. Lubi pomagać innym. Niezwykle empatyczny i przyjacielski. Do pracy z pacjentem podchodzi niezwykle ambicjonalnie.  W wolnych chwilach  trenuje crossfit, słucha muzyki lub podróżuje.

Agnieszka Łuczak – lekarz medycyny

Specjalista chorób wewnętrznych. Poznański Uniwersytet medyczny na Wydziale lekarskim ukończyła w 2007 roku. Swoje zawodowe doświadczenia pozyskała pracując w oddziale chorób wewnętrznych, na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. W ramach wolontariatu z ramienia Fundacji „Redemptoris missio” zgłębiała wiedzę medyczną na licznych placówkach zagranicznych. W 2005 roku pracowała w Social & Leprosy Rehabilitation Centre, Jeevodaya Abhanpur w Indiach. W  2008 i 2009r w Katolickim Ośrodku Zdrowia w Garoua-Boulai w Kamerunie. W 2012r – w ramach projektu MSW „ Medyczne i edukacyjne wsparcie dla przychodni Holy Spirit Clinic działała na Jamajce. Do swoich obowiązków podchodzi niezwykle rzetelnie. Cały czas poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych konferencjach i kursach. W ostatnim czasie zainteresowała się medycyna tropikalną. Posiada umiejętnosci diagnostyczne w zakresie USG. Zawsze usmiechnięta i życzliwa. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Wytrwała w dążeniu do obranego celu. Prywatnie pasjonatka podróży, jazdy konnej, nurkowania i medycyny tropikalnej.

Piotr Stor

Pasjonat ratownictwa medycznego i medycyny ratunkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przez ponad dziesięć lat w Pogotowiu Ratunkowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie i Poznaniu, a także biorąc udział w licznych kursach doskonalących. Pozytywna dusza naszej kliniki. Przyjacielski, empatyczny zawsze gotowy pomóc z uśmiechem na twarzy. Instruktor RKO. O swojej pracy w Pogotowiu mógłby napisać dobra książkę… Prywatnie pasjonat sztuk walki, prezes zarządu Leszczynskiego Centrum Karate, oraz licencjonowany instruktor Kyokushin Karate w którym posiada czarny pas.  Jego życiowe motto: „jeżeli coś robisz, rob to dobrze” (!) …