Zespół

Nasz zespół

Antoni Szymczak – lekarz medycyny

W 2011 ukończył Wydział lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. W swojej codziennej pracy najczęściej zajmuje się chirurgią jamy brzusznej, chirurgią laparoskopową, oraz opieką nad chorymi z trudno gojącymi się ranami. Doświadczenie zdobyte w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz na Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej pozwala mu holistycznie spojrzeć na pacjenta, a także prawidłowo diagnozować i leczyć stany ostre. Lubi pomagać innym. Niezwykle empatyczny i przyjacielski. Do pracy z pacjentem podchodzi niezwykle ambicjonalnie.  W wolnych chwilach  trenuje crossfit, słucha muzyki lub podróżuje.

Agnieszka Łuczak – lekarz medycyny

Specjalista chorób wewnętrznych. Poznański Uniwersytet medyczny na Wydziale lekarskim ukończyła w 2007 roku. Swoje zawodowe doświadczenia pozyskała pracując w oddziale chorób wewnętrznych, na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. W ramach wolontariatu z ramienia Fundacji „Redemptoris missio” zgłębiała wiedzę medyczną na licznych placówkach zagranicznych. W 2005 roku pracowała w Social & Leprosy Rehabilitation Centre, Jeevodaya Abhanpur w Indiach. W  2008 i 2009r w Katolickim Ośrodku Zdrowia w Garoua-Boulai w Kamerunie. W 2012r – w ramach projektu MSW „ Medyczne i edukacyjne wsparcie dla przychodni Holy Spirit Clinic działała na Jamajce. Do swoich obowiązków podchodzi niezwykle rzetelnie. Cały czas poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych konferencjach i kursach. W ostatnim czasie zainteresowała się medycyna tropikalną. Posiada umiejętnosci diagnostyczne w zakresie USG. Zawsze usmiechnięta i życzliwa. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Wytrwała w dążeniu do obranego celu. Prywatnie pasjonatka podróży, jazdy konnej, nurkowania i medycyny tropikalnej.

Kamila Działak – Specjalista ds. pacjenta

Pani Kamila z uśmiechem i ogromnym zaangażowaniem dba o najlepsze relacje z pacjentami. Jest osobą zorganizowaną, która z miłości do pomagania ludziom, chce dzielić się swym doświadczeniem. Pomoc przy przywracaniu zdrowia i równowagi jest największym źródłem satysfakcji dla Pani Kamili.